Снимач за IP камери (NVR) со вграден HDD и напојување Reolink RLN8-410 (HDD incl.)
   Снимач за IP камери (NVR) со вграден HDD и напојување Reolink RLN8-410 (HDD incl.)

   Снимач за IP камери (NVR) со вграден HDD и напојување Reolink RLN8-410 (HDD incl.)

   Напиши рецензија (0)
   21.000 ден.
   23.400 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   8-Channel PoE NVR for 24/7 Reliable Recording

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Support up to 12MP Reolink POE cameras

   Support up to 8 ReolinkPOE cameras 

   2TB HDD Built-in (support up to 12TB, Max. 6TB capacity for each HDD) 

   Power over Ethernet

   IP66 Certified Weatherproof

   611120
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Снимач за IP камери (NVR) со вграден HDD и напојување Reolink RLN8-410 (HDD incl.)

   16 други производи во иста категорија:

   Снимач за IP камери (NVR) со вграден HDD и напојување Reolink RLN8-410 (HDD incl.)

   21.000 ден.
   23.400 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ