Камера за надзор Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 125°
   Камера за надзор Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 125°

   Камера за надзор Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 125°

   Напиши рецензија (0)
   2.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   • Operating temperature-10°C to 50°C
   • Resolution2304 x 1296
   • Lens angle125°
   • Wireless connection Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
   • StorageMicro SD card
   • Compatible withAndroid 6.0 & iOS 11.0 or above
   • Гаранција 1 година
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   SECURITY CAMERA Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 125°

   Product nameMi Camera 2K (Magnetic Mount)

   Product model MJSXJ03HL

   Rated input5V〜1A

   Video encoding H.265

   Operating temperature-10°C to 50°C

   Resolution2304 x 1296

   Product dimensions60 x 48 x 67.5mm

   Lens angle125°

   Wireless connection Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

   StorageMicro SD card

   Compatible withAndroid 6.0 & iOS 11.0 or above

   Package contents

   Camera x1 

   Magnetic mount x1

   Power cable x1

   Metal pad x1

   User manual x1

   55037
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Камера за надзор Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 125°

   16 други производи во иста категорија:

   Камера за надзор Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 125°

   2.499 ден.
   со ДДВ