• Ново
  СЕТ Камера за надзор Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, BHR4435GL with receiver
  СЕТ Камера за надзор Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, BHR4435GL with receiver

  СЕТ Камера за надзор Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, BHR4435GL with receiver

  Напиши рецензија (0)
  5.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  • Lens angle130° 
  • Resolution1920×1080
  • Infrared lights940 nm infrared light ×8
  • Operating temperature-20°C to 50°C
  • Battery capacity 5700 mAh
  • Гаранција 1 година
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  CAMERA SET XIAOMI MI HOME OUTDOOR SECURITY 1080p WITH receiver up to 4 Cameras, 5700 mAh battery, BHR4435GL

  Product name Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (Set Version)

  Product model no. MWC13

  Rated input5V, 2A 

  Outdoor camera dimensions52.7×122×102.6 mm

  Outdoor camera net weight273 g   

  Lens angle130° 

  Resolution1920×1080

  ertureF2.1

  Video encoding H.265

  Infrared lights940 nm infrared light ×8

  Operating temperature-20°C to 50°C

  Battery capacity 5700 mAh

  Wireless connectionWi-Fi FiIEEE802.11b/g/n 2.4 GHz

  Compatible with Android 6.0 or iOS 10 and above

  Indoor receiver dimensions 110×85×77.1 mm

  Indoor receiver net weight 88 g

  Indoor receiver storage Micro SD card (up to 32 GB) / USB drive / cloud storage

  Indoor receiver cable connectionRJ45 Ethernet Port

  55035
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  СЕТ Камера за надзор Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, BHR4435GL with receiver

  16 други производи во иста категорија:

  СЕТ Камера за надзор Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, BHR4435GL with receiver

  5.999 ден.
  со ДДВ