Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL
   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL
   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL
   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL

   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL

   Напиши рецензија (0)
   3.699 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   • 1080P, Star night vision
   • 3D Noise reduction
   • up to 140 degree angle of view
   • Parking Monitor
   • Built in gravity sensor, detect collision and automatically save data
   • 3 inch IPS large screen
   • WiFi connection available to view monitoring screens in real time
   • Smart Voice control
   • Гаранција 1 година
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL

   1080P, Star night vision

   3D Noise reduction

   up to 140 degree angle of view

   Parking Monitor

   Built in gravity sensor, detect collision and automatically save data

   3 inch IPS large screen

   WiFi connection available to view monitoring screens in real time

   Smart Voice control

   55025
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL

   16 други производи во иста категорија:

   Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S 1080p, QDJ4032GL

   3.699 ден.
   со ДДВ