Двојни алуминиумски скали ATM 302
   Двојни алуминиумски скали ATM 302

   Двојни алуминиумски скали ATM 302

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.290 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Алуминиусмки скали ATM

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Специјална алуминиумска скала од легура

   Лесна функција за отворање и затворање

   Специјално дизајнирани скалила кои спречуваат лизгање

   Долготрајни, нерѓосувачки, максимална издржливост

   3+3 газиште

   Висина 73см 

   ATM 302
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Двојни алуминиумски скали ATM 302

   11 други производи во иста категорија:

   Двојни алуминиумски скали ATM 302

   1.999 ден.
   2.290 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ