Двојни алуминиумски скали ATM 301
   Двојни алуминиумски скали ATM 301

   Двојни алуминиумски скали ATM 301

   Напиши рецензија (0)
   1.499 ден.
   1.799 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Алуминиусмки скали ATM

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Специјална алуминиумска скала од легура

   Лесна функција за отворање и затворање

   Специјално дизајнирани скалила кои спречуваат лизгање

   Долготрајни, нерѓосувачки, максимална издржливост

   2+2 газиште

   Висина 48 см 

   ATM 301
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Двојни алуминиумски скали ATM 301

   11 други производи во иста категорија:

   Двојни алуминиумски скали ATM 301

   1.499 ден.
   1.799 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ