Алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA ATM 370
   Алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA ATM 370

   Алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA ATM 370

   Напиши рецензија (0)
   2.199 ден.
   2.499 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Алуминиусмки скали ATM

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Специјална алуминиумска скала од легура

   Лесна функција за отворање и затворање

   Специјално дизајнирани скалила кои спречуваат лизгање

   Долготрајни, нерѓосувачки, максимална издржливост

   2 газиште

   ATM 370
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA ATM 370

   11 други производи во иста категорија:

   Алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA ATM 370

   2.199 ден.
   2.499 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ