Двојни алуминиумски скали GOLD EDITION ATM 386
   Двојни алуминиумски скали GOLD EDITION ATM 386
   Двојни алуминиумски скали GOLD EDITION ATM 386

   Двојни алуминиумски скали GOLD EDITION ATM 386

   Напиши рецензија (0)
   2.899 ден.
   3.299 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Алуминиусмки скали ATM

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Специјална алуминиумска скала од легура

   Лесна функција за отворање и затворање

   Специјално дизајнирани скалила кои спречуваат лизгање

   Долготрајни, нерѓосувачки, максимална издржливост

   3+3 газиште

   Висина 73см 

   ATM 386
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Двојни алуминиумски скали GOLD EDITION ATM 386

   11 други производи во иста категорија:

   Двојни алуминиумски скали GOLD EDITION ATM 386

   2.899 ден.
   3.299 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ