Плинско решо RGLUX 0-300 бело
   Плинско решо RGLUX 0-300 бело

   Плинско решо RGLUX 0-300 бело

   Напиши рецензија (0)
   1.729 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модел: О-300

   Плинско решо со капак

   Горилници: 3

   Контрола: механичка

   Копчиња за регулација на пламен

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   800721
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плинско решо RGLUX 0-300 бело

   16 други производи во иста категорија:

   Плинско решо RGLUX 0-300 бело

   1.729 ден.
   со ДДВ