Iskra OR-401 Плинско решо
   Iskra OR-401 Плинско решо
   Iskra OR-401 Плинско решо

   Iskra OR-401 Плинско решо

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Вкупна топлинска снага: 5.85 kW

   топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 1,40kW / 2,10kW

   Големина на млазник: Ø 0,50 мм / 2x Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 mm

   Големина на пламеник: дијаметар 50 mm / 2 x 65 mm / 75 mm

   Приклучок за гас: 8 mm

   притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37

   Капак за заштита од ветер и прашина

   Димензии на пакување (во mm): 500 (H) x 546 (Ш) x 88 (D)

   Тежина: 3,68 кг

   Бруто Тежина: 4,18 кг

   гаранција 24 месеци 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   OR-401

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra OR-401 Плинско решо

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra OR-401 Плинско решо

   2.990 ден.
   со ДДВ