GENUX Плинска скара/плотна
   GENUX Плинска скара/плотна

   GENUX Плинска скара/плотна

   Напиши рецензија (0)
   9.590 ден.
   10.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на плочата за печење (ШхД): 49х41,5 cm

   Моќност: 5,8 kW

   Димензии на скарата (ШхДхВ): 62х43х20 cm

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Површината за печење е изработена од емајлирана плоча

   Повеќестепен прилагодлив режач.

   Повеќестепената прилагодлива моќност на горилникот овозможува оптимална контрола на температурата што значи и оптимална дистрибуција на топлина низ целата површина за печење.

   Скарата не доаѓа со цевка и регулатор

   383845384237
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   GENUX Плинска скара/плотна

   16 други производи во иста категорија:

   GENUX Плинска скара/плотна

   9.590 ден.
   10.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ