GENUX Elegance 3+1 Плинска скара
   GENUX Elegance 3+1 Плинска скара
   GENUX Elegance 3+1 Плинска скара
   GENUX Elegance 3+1 Плинска скара

   GENUX Elegance 3+1 Плинска скара

   Напиши рецензија (0)
   31.990 ден.
   34.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на плочата за печење (ШхД): 54х42 cm

   Моќност: 13,5 kW

   Димензии на скарата (ШхДхВ): 122х54х115 cm

   1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Идеална за вашиот двор

   Скарата има 3 главни горилници и 1 страничен

   Излезна моќност 13,5kW

   Плочата за скара е изработена од леано железо

   Димензии на плочата: (ДхШ) 540X420 mm

   Горилникот и мрежата за загревање се изработени од не’рѓосувачки челик

   инсталиран сад за маснотии.

   Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не’рѓосувачки челик со 4 копчиња изработени од ABS.

   Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња.

   Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.

   Димензии на скарата (ШхДхВ): 122х54х115 cm

   383845383237
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   GENUX Elegance 3+1 Плинска скара

   16 други производи во иста категорија:

   GENUX Elegance 3+1 Плинска скара

   31.990 ден.
   34.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ