Mirpol скара на ќумур MIR 2285
   Mirpol скара на ќумур MIR 2285

   Mirpol скара на ќумур MIR 2285

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сферични тркала

   Материјал Емајлиран челик

   Висина 92 cm

   Дијаметар 50 cm

   Решетка 45 cm

   Тежина 7,4 kg

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09069819
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mirpol скара на ќумур MIR 2285

   16 други производи во иста категорија:

   Mirpol скара на ќумур MIR 2285

   6.990 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ