Mirpol скара на ќумур MIR 4525
   Mirpol скара на ќумур MIR 4525
   Mirpol скара на ќумур MIR 4525
   Mirpol скара на ќумур MIR 4525

   Mirpol скара на ќумур MIR 4525

   Напиши рецензија (0)
   16.990 ден.
   19.499 ден.
   Заштеди 2.509 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на производот 105x115x68 cm

   Материјал: Челична решетка 57x43 cm 

   Материјал на решетката Леано железо

   (главен 2-дел 55 x 42 cm, грејач - 54 x 24 cm)

   Тркала: Да

   Тежина на скарата:29 kg

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09069816
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mirpol скара на ќумур MIR 4525

   16 други производи во иста категорија:

   Mirpol скара на ќумур MIR 4525

   16.990 ден.
   19.499 ден.
   Заштеди 2.509 ден.
   со ДДВ