• Ново
  WEBER Q 1400 електрична скара со држач
  WEBER Q 1400 електрична скара со држач
  WEBER Q 1400 електрична скара со држач
  WEBER Q 1400 електрична скара со држач
  WEBER Q 1400 електрична скара со држач

  WEBER Q 1400 електрична скара со држач

  Напиши рецензија (0)
  37.999 ден.
  39.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вкус благодарение на својот дизајн и доволно големата површина за готвење за да можете да зготвите онолку храна колку што ќе посакате. Онаму каде што не сте во можност да користите јаглен и гас , приклучете ја вашата електрична скара Q 1400 и уживајте заедно со вашите најмили.  

  Димензии - отворен капак  (сантиметри) :    121,9см В x 68,6см Ш x 66см Д

  Димензии - затворен капак  (сантиметри) :  100,3см В x 68,6см Ш x 56,5см Д

  Примарно место за готвење : 43 x 32

  Тежина (кг) : 16.8

  Тип на скара  : eлектрична

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Решетки за готвење

  Решетките за готвење емајлирани со порцелан и леано железо  овозможуваат подеднаква дистрибуција на топлината на целата површина и супериорно задржување на истата.

  Сад за отпад

  Мрснотијата се собира во садот за отпад кој е многу лесен за чистење.

  Греач

  Греачот е направен од материјал кој загрева многу брзо и е  резистентен на корозија.

  Капак

  Aлуминиумската облога за задржување топлина во внатрешноста на решетката за конзистентна температура на печење.

  M-452020879
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  WEBER Q 1400 електрична скара со држач

  16 други производи во иста категорија:

  WEBER Q 1400 електрична скара со држач

  37.999 ден.
  39.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ