• Ново
  WEBER Q 1200 скара на гас
  WEBER Q 1200 скара на гас
  WEBER Q 1200 скара на гас
  WEBER Q 1200 скара на гас
  WEBER Q 1200 скара на гас
  WEBER Q 1200 скара на гас

  WEBER Q 1200 скара на гас

  Напиши рецензија (0)
  27.990 ден.
  29.999 ден.
  Заштеди 2.009 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Одитена планинарење во природа,  кампувајте во шумата и истражете го светот со голем вкус, а покрај вас е вашата пренослива скара на гас Q 1200.

  Главни горилници: kW 2.49

  Димензии - отворен капак  (сантиметри) 62,5см В x 103,9см Ш x 52,1см Д

  Димензии - капакот затворен  (сантиметри) 39,4см В x 103,9см Ш x 42см Д

  Примарно место за готвење 43 x 32

  Тежина (кг) 14.061

  Горилници од нерѓосувачки челик 1

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Компактен дизајн

  Доволно мала за да правите скара набрзина, со доволно место за да го испечете целиот оброк.

  Решетки за готвење

  Решетките за готвење емајлирани со порцелан и леано железо  овозможуваат подеднаква дистрибуција на топлината на целата површина и супериорно задржување на истата.

  Сад за отпад

  Мрснотијата се собира во садот за отпад кој е многу лесен за чистење.

  Странични масички на склопување

  Користете ги страничните масички за да сервирате јадење во мали садови, да имате при рака зачини и алатки. Истите се склопуваат надолу за лесно да ја спакувате.

  Термометар

  За лесно следење на внатрешната температура на вашата скара.

  Електронско палење

  Со лесно притискање и држење на копчето се пали скарата.

  M-451010075
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  WEBER Q 1200 скара на гас

  16 други производи во иста категорија:

  WEBER Q 1200 скара на гас

  27.990 ден.
  29.999 ден.
  Заштеди 2.009 ден.
  со ДДВ