• Ново
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас

  WEBER TRAVELER компактна скара на гас

  Напиши рецензија (0)
  37.999 ден.
  42.999 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Компактната скара на гас Weber Traveler нека биде дел од вашата следна авантура на отворено. Лесно се вклопува во багажникот на повеќето компактни автомобили. Цврстиот едноделен дизајн со автоматско заклучување на капакот го олеснува носењето насекаде, од патека до пикник. Подигнете ја скарата со едната рака и гответе, со многу простор за да направите оброк за четворица.

  Главни горилници: kW 3.2

  Димензии - Кутија  (сантиметри) 52 cm x 36 cm

  Димензии - отворен капак (сантиметри) 122,00см В X 81,30см Ш Х 65,00см Д

  Димензии - Затворен капак (сантиметри) 88,00см В X 81,30см Ш Х 54,50см Д

  Вкупна површина за готвење 1.548 cm²

  Тежина (кг) 17

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спакувајте ја вашата скара во багажникот

  Со ширина од 80 сантиметри и само 17 килограми, скарата може лесно да се подигне и лесно се вклопува во багажникот на повеќето компактни автомобили.

  Правете скара многу лесно

  Одличниот дизајн ви овозможува да ја подигнете и склопите скарата со една рака.

  Капакот се заклучува

  Капакот автоматски се заклучува штом ќе се преклопи решетката, чувајќи ја безбедна кога сте во движење.

  Лесно движете ја каде и да одите

  Движете се низ кој било терен, од паркинзи до кампови, со издржливи тркала кои се создадени за авантура.

  Нахранете цело друштво

  Решетките за готвење собираат до 12 плескавици или 15 колбаси, така што имате капацитет да нахраните до четири лица.

  Од ниска до висока температура

  Широк температурен опсег со кој може да се печат стекови на висока температура или да се пече сочно пилешко на скара на пониски температури.

  M-41500527
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  WEBER TRAVELER компактна скара на гас

  16 други производи во иста категорија:

  WEBER TRAVELER компактна скара на гас

  37.999 ден.
  42.999 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ