• Ново
  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас

  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас

  Напиши рецензија (0)
  49.990 ден.
  54.990 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Отворете ја вашата врата во светот на скарата со скарата на гас Spirit II E-210. Оваа скара со два горилници е изградена за да се смести во мал двор или балкон и е преполна со карактеристики. Системот за скара со високи перформанси GS4 обезбедува одлични резултати секој пат, додека гурманските решетки за BBQ System ви даваат бескрајни можности за мени. Добредојдовте во семејството Вебер.

  Главни горилници: kW 7,77

  Димензии - отворен капак (сантиметри) 145см В x 122см Ш x 66см Д

  Димензии - Затворен капак (сантиметри) 113см В x 122см Ш x 69см Д

  Примарно место за готвење 51 x 46

  Областа на решетката за затоплување 46,8 x 11,4

  Тежина (кг) 45.6

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Решетки за готвење

  Решетките за готвење емајлирани со порцелан и леано железо  овозможуваат подеднаква дистрибуција на топлината на целата површина за многу вкусна храна. Лесно се чистат и се направени да траат.

  Полица

  Полицата е направена да овозможи дополнително место и лесна пристапност до вашите алатки.

  Странична маса на склопување

  Лесно склопете ја левата странична маса кога и да ви е потребно повеќе место. Само стиснете на копчето и масата се склопува што ја прави идеална за мали балкони.

  Странични масички со закачалки

  Користете ги страничните масички за да чувате зачини, алати и месо за да ви бидат лесно достапни додека готвите. Закачете ги неопходните алатки за полесна организација.

  Мерач на гориво

  Мерачот за гориво е веднаш до резервоарот и ви овозможува лесно да видите колку имате гориво на располагање.

  M-444010175
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас

  16 други производи во иста категорија:

  WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас

  49.990 ден.
  54.990 ден.
  Заштеди 5.000 ден.
  со ДДВ