• Ново
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас

  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас

  Напиши рецензија (0)
  59.990 ден.
  63.990 ден.
  Заштеди 4.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Подгответе се да го засилите вашето искуство со печење на скара. Додека семејството седнува на вечера, или неколку пријатели доаѓаат да залак - оваа скара со три горилници ќе ја направи својата магија.

  Со пространиот простор за готвење можете да пржете стекови од едната страна додека печете мезе на скара од другата, а пригодната отворена количка ви овозможува да ги држите вашите алатки и опрема на дофат. Вооружена со силниот систем за печење GS4, оваа скара на гас сигурно ќе ве однесе вас и вашите оброци на следното ниво

  Спецификации за скарата

  Главни горилници: kW/h 8,79

  Димензии - отворен капак (во сантиметри) 145см В x 132см Ш x 66см Д

  Димензии - затворен капак (во сантиметри) 113см В x 132см Ш x 69см Д

  Тежина (кг) 51.9

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за скарата

  Главни горилници: kW/h 8,79

  Димензии - отворен капак (во сантиметри) 145см В x 132см Ш x 66см Д

  Димензии - затворен капак (во сантиметри) 113см В x 132см Ш x 69см Д

  Главна површина за подготовка на храна (во сантиметри) 60 x 46

  Површина на грејната мрежа (во сантиметри) 55,7 x 11,4

  Тежина (кг) 51.9

  Горилници од нерѓосувачки челик 3

  Вид на запаливо средство ТНГ (цилиндар за полнење се продава одделно)

  Странични маси 2

  Вид на скара

  Решетки на Gourmet BBQ System изработени од нерѓосувачки челик обложени со порцелан

  Издржливи тркала за сите временски услови 2

  Куки за додатоци 6

  Тип на батерија АА Батерии 1

  Вграден термометар на капакот

  M-445010175
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас

  16 други производи во иста категорија:

  WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас

  59.990 ден.
  63.990 ден.
  Заштеди 4.000 ден.
  со ДДВ