• Ново
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас

  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас

  Напиши рецензија (0)
  165.990 ден.
  175.990 ден.
  Заштеди 10.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Ви ја претставуваме Genesis Smart Grill - најголемата иновација за скара во последните децении, со која можете да создадете совршено кулинарско искуство во вашата градина. Печете, пареа или дури и печете со замена на решетката за печење со прилагодена опрема за скара од WEBER CRAFTED и подгответе јадења што инспирираат и кои никогаш не сте помислиле дека може да се подготват на скара. Со паметната технологија WEBER CONNECT ќе добивате известувања за температурата на храната во реално време, така што сè што ќе приготвите секогаш се подготвува совршено.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Weber решетки и рамки за готвење

  Направете ја храната која никогаш не сте ја замислиле на скара. Пропржете, печете, печете и на пареа со едноставно замена на решетката со разновидни прилагодени садови за скара (вклучени се решетки и рамка, садовите за скара се продаваат одделно)

  Weber Connect паметна технологија за правење скара.

  Weber Connect паметна технологија за правење скара е вашата тајна состојка за перфектно испечено месо. Добивајте real-time нотификации за температурата, потсетници и нотификации за вртење и сервирање на скарата  или на вашиот телефон.

  Екстра голема зона за печење

  Печете повеќе парчиња месо на екстра големата зона за печење , за сите д аможат да јадат истовремено топол оброк.

  Nightvision led светло

  Се активира за осветлување на целата површина за скарата и страничните маси кога капакот е подигнат, така што секогаш можете да правите скара од утро до доцна навечер

  Дополнително плинско

  Пржете зеленчук, варете пченка или загревајте сосови на дополнителното плинско.

  Горна решетка што се проширува

  Горната решетка што се проширува дава големо, второ ниво за печење за да можете да го испечете цело месо оддеднаш

  Главни горилници: kW/h 11.4

  Горилник во зоната на шиење: kW 3.8

  Страничен пламеник: kW/h 3.5

  Димензии - отворен капак (сантиметри) 160,02см В x 157,48см Ш x 78,74см Д

  Димензии - затворен капак (сантиметри) 123,19см В x 157,48см Ш x 68,58см Д

  Горна решетка (cm2) 1.768

  Главна област за печење (сантиметри) 3.310

  Вкупна површина за печење (сантиметри) 5.077

  Тежина (кг) 77,99

  Пламеници од нерѓосувачки челик 3

  Вид на гориво ТНГ (цилиндар за полнење се продава одделно)

  M-435810075
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас

  16 други производи во иста категорија:

  WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас

  165.990 ден.
  175.990 ден.
  Заштеди 10.000 ден.
  со ДДВ