• Ново
  ISKRA AD-G5 Електрична скара
  ISKRA AD-G5 Електрична скара

  ISKRA AD-G5 Електрична скара

  Напиши рецензија (0)
  2.890 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Напон : 220-240V~50/60Hz

  Јачина : 2000W

  Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š)

  Алуминиумска плоча 

  Термостат со LED индикатор 

  Димензија на кутија  (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V)

  Нето тежина : 2,8 кг

  Бруто тежина : 2,9 кг

  Гаранција 2 години 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Напон : 220-240V~50/60Hz

  Јачина : 2000W

  Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š)

  Алуминиумска плоча 

  Термостат со LED индикатор 

  Димензија на кутија  (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V)

  Нето тежина : 2,8 кг

  Бруто тежина : 2,9 кг

  Гаранција 2 години 

  ISKRA AD-G5
  5 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ISKRA AD-G5 Електрична скара

  16 други производи во иста категорија:

  ISKRA AD-G5 Електрична скара

  2.890 ден.
  со ДДВ