Слушалки Xtrike GE 109
   Слушалки Xtrike GE 109
   Слушалки Xtrike GE 109

   Слушалки Xtrike GE 109

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Стерео GAMING слушалки

   Одговор на фреквенцијата: 100 Hz - 20 KHz

   Големина на звучникот: 10 мм

   Чувствителност на звучникот: 105 dB ± 3 dB

   Звучник: 16 Ω

   Тип на микрофон: секаде насочен

   Големина на микрофон: 4x1,5 mm

   26011
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Xtrike GE 109

   15 други производи во иста категорија:

   Слушалки Xtrike GE 109

   690 ден.
   со ДДВ