Слушалки Xtrike GH 899
   Слушалки Xtrike GH 899
   Слушалки Xtrike GH 899
   Слушалки Xtrike GH 899
   Слушалки Xtrike GH 899

   Слушалки Xtrike GH 899

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   GAMING слушалки pc/ps/xboxone

   Осветлување: 7 бои

   Чувствителност: 105db ± 3db

   Звучник: 32Ω ± 15%

   Одговор на фреквенција: 20Hz-20000Hz

   Номинална моќност: 20mW

   Единица за микрофон: 4 * 1,5мм

   Насока на микрофон: Насока на Омни

   MIC чувствителност: -42db ± 3dB

   Конектор: 3,5 мм * 1 + USB вклучува сплитер

   Компатибилност: компјутер и конзоли (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One)

   26013
   60 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Xtrike GH 899

   15 други производи во иста категорија:

   Слушалки Xtrike GH 899

   2.590 ден.
   со ДДВ