Слушалки Bluetooth Lobod KL118B
   Слушалки Bluetooth Lobod KL118B
   Слушалки Bluetooth Lobod KL118B

   Слушалки Bluetooth Lobod KL118B

   Напиши рецензија (0)
   390 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Должина на кабел:62cm

   Bluetooth 4.1 /

   Фреквенција 20HZ - 20HZ

   Влезен напон: DC 5V (полнење)

   Вграден микрофон

   Контролни функции: Play/Pause, претходна/следна песна, повици со Bluetooth

   24966
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Bluetooth Lobod KL118B

   16 други производи во иста категорија:

   Слушалки Bluetooth Lobod KL118B

   390 ден.
   со ДДВ