Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни
   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни
   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни
   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни
   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни

   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни

   Напиши рецензија (0)
   1.250 ден.
   1.590 ден.
   Заштеди 340 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Bluetooth 5.0, TWS, тежина 4.1г, автономија 4-12 часа | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | Гаранција 6 месеци.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 (Redmi AirDots 2) - Безжични слушалки - црни

   Redmi AirDots 2 Xiaomi Mi TWS слушалки Basic 2 се слушалки со високи перформанси и подолг век на траење на батеријата во споредба со претходните модели.

   Оптимизиран начин на меѓусебно поврзување на левата и десната слушалка. Со смартфон се поврзуваат преку најновата Bluetooth 5.0 верзија, која нуди голема брзина и стабилност без доцнење за време на репродукцијата на вашата омилена музика или играњето игри.

   Користат напредна интелигентна технологија за изолирање на надворешните звуци. Се поврзуваат за неколку секунди, а може да ги управувате преку повеќенаменското копче со чија помош може исто така да се активира и начин на играње (три пати) за уште подобро искуство при играњето игри.

   Што се однесува до времетраењето на батеријата, AirDots 2 може слободно да се користат до 4 часа, а со кутијата за полнење, автономијата е продолжена на 12 часа.

   Xiaomi
   000264

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични слушалки - Црни

   1.250 ден.
   1.590 ден.
   Заштеди 340 ден.
   со ДДВ