Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB
   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB
   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB
   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB
   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB
   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB

   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB

   Напиши рецензија (0)
   1.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   True 7.1 surround sound gaming headset

   Style: Headband

   Communication: Wired

   Connectors: USB

   Use: Computer

   Function: Microphone

   Color: Black

   Driver: 50mm

   Cable: 2.2M

   Chroma: Yes

   FantechHG11Space
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB

   15 други производи во иста категорија:

   Слушалки Fantech Gaming HG11 Space Edition white USB

   1.900 ден.
   со ДДВ