Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white

   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white

   Напиши рецензија (0)
   850 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   -Type -Mid-Size Over-ear Gaming Headphones

   -Headphone LED RGB Illumination

   -Plug Type – 3.5mm Jack + USB Plug

   – Driver Size Φ50 mm

   -Cable Length – 2m Nylon Braided cable

   -Weight 322gr (435gr with packing)

   -Freq. Range 20-20K Hz

   -Speaker Sensitivity 108+/-3dB

   -Mic Sensitivity 38+/-3dB

   – Impedance 32Ω+/-10%

   – Directivity Omni directial

   -Freq. Range 20-20K Hz

   -Speaker Sensitivity 108+/-3dB

   -Mic Sensitivity 38+/-3dB

   – Impedance 32Ω+/-10%

   – Directivity Omni directial

   FantechHG17Space

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white

   15 други производи во иста категорија:

   Слушалки Fantech Gaming HG17s Space Edition white

   850 ден.
   со ДДВ