Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB
   Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB
   Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB
   Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB

   Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB

   Напиши рецензија (0)
   1.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Plug type:USB Plug + Remote

   Cable length:2.1m

   Plastic cable Freq range:50-20K Hz

   Speaker Sensitivity:115+/-3dB

   Microphone Sensitivity:-42+/-3dB

   Impedance:24+/-15%

   LED:RGB Colored lights

   FantechHG22black
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB

   15 други производи во иста категорија:

   Слушалки Fantech Gaming HG22 black USB

   1.800 ден.
   со ДДВ