Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)

   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Безжични слушалки, Bluetooth 4.2, IPX4 Водоотпорни, Ергономско обликовани, Автоматско поврзување. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | ЕУ верзија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Mi True Wireless Earphones безжични слушалки

   Лесни, елегантни и удобни

   Xiaomi Mi True слушалките тежат само 5,8 грама и се дизајнирани да издржат 3 часа со едно полнење.

   Преносливата кутија ги штити од оштетување кога не се употребуваат и истовремено служи како станица за полнење.

   Кога ќе се испразнат, едноставно ставете ги во кутијата и потполно наполнете ги за 1 час. Батеријата од кутијата може да се полни со USB-C конектор. 

   Со продолжената автономија овозможуваат музичка репродукција до 10 часа. 

   Со технологијата ANC (Active noise cancellation) се изолира бучава од околината, интелигентно ги филтрира непосакуваните препреки во повиците и во слушањето музика. 

   Xiaomi Mi True слушалките имаат IPX4 заштита што се однесува до водоотпорноста. 

   Xiaomi Mi Wireless Earphones (AirDots Pro) нудат целосна контрола на допир, било за обавување повици, слушање музика или активација на гласовен асистент. 

   Xiaomi изненадува со ниски цени и висок квалитет. На глобално ниво, Xiaomi Mi True се сметаат за едни од најдобрите безжични слушалки на пазарот. Може да се пофалат со напредни функции и модерен дизајн. 

   Двете слушалки имаат вграден микрофон со висока осетливост и технологија за намалување на бучава што допринесува за HD вискоковкалитетни повици. 

   Автоматски се поврзуваат, а додека пак тргањето на слушалките автоматски ја паузира музиката. 

   Компактибилни се со OS и Android уреди, вклучувајќи и преносливи уреди, компјутери и мобилни телефони. 

   Спецификации:

   Безжично поврзување: Bluetooth 4.2

   Максимална оддалеченост: 10 метри

   Импендаса на звучник: 16Ω

   Време на полнење: 1 час

   Приклучок за полнење: USB Type-C

   Влезни параметри: 5V 1.1A

   Xiaomi
   352716
   1 производ

   Технички податоци

   Боја
   Бела
   Модел
   Mi True Wireless Earphones
   Пакетот содржи
   1 x Bluetooth слушалки
   Гаранција
   6 месеци
   Димензии
   16.5x18.0x40.4mm
   Тежина
   0.058 kg

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Mi Air True Wireless слушалки (AirDots Pro)

   4.990 ден.
   со ДДВ