Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни

   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни

   Напиши рецензија (0)
   4.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Модел: E1026BT, Bluetooth 5.0, TWS, Hi-Fi, вграден микрофон, елегантна кутија за полнење 410mAh | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi 1MORE TWS Bluetooth Слушалки - Црни 

   Компактен дизајн, елеганција и мала тежина: Слушалките и нивната пренослива кутија тежат само 52,8g.

   Преносливата кутија служи за додатна автономија: Потполно наполнетите слушалки нудат 6,5 часа на музичка репродукција, а истата може да се продолжи до 24 часа со полнење во нивната кутија. Има функција на powerbank; со само 15 минути полнење, слушалките се полнат доволно за да овозможат додатни 3 сати користење. 

   Qualcomm Bluetooth 5.0 процесор: Напредниот Qualcomm чипсет е компактибилен со aptX Audio и AAC hi-res пренос, оптимизиран е за iOS i Android уреди. Можат да се пофалат со мала потрошувачка на батеријата и беспрекорен звук. 

   7-милиметарски динамичен драјвер со титаниумска мембрана ги урамнотежува силните басови и нагласува кристално јасни детали на звукот

   Професионално дизајнирани: одобрени од музичарот и победникот на Grammy, Лука Бињарди. Овие елегантни слушалки претставуваат совршен спој на врвен звук и дизајн.

   Полнење: Micro USB

   Време на полнење: 1,5h

   Автономија: 6.5h

   Капацитет на батеријата од слушаклите: 55mAh

   Капацитет на батеријата од преносната кутија: 410mAh / 5v

   1MORE
   364198

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   1MORE TWS E1026BT-I
   Поврзување
   Bluetooth 5.0
   Пакетот содржи
   1 x Xiaomi 1MORE E1026BT слушалки 1 x преносна кутија 1 x USB кабел 3 x гумички со различни големини 1 x Упатство за употреба
   Димензии
   2,7 * 2,7 * 3cm
   Гаранција
   6 месеци
   Тежина
   6,2g

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless Bluetooth слушалки - Црни

   4.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ