IKEA TROSS Лустер со 3 светилки
   IKEA TROSS Лустер со 3 светилки
   IKEA TROSS Лустер со 3 светилки

   IKEA TROSS Лустер со 3 светилки

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: метал

    Боја: бела

   Димензии на производот

   Должина: 36 см

   Димензии на пакување

   Број на пакување: 1

   Должина: 36 см

   Ширина: 13 см

   Висина: 13 см

   Бруто Тежина: 0,51 кг

   60262659
   48 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA TROSS Лустер со 3 светилки

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA TROSS Лустер со 3 светилки

   1.190 ден.
   со ДДВ