Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици
   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици
   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици

   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици

   Напиши рецензија (0)
   2.090 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: GU10

   Број на сијалици: 2

   Димензии: ш:300 в:120 /мм (Ротирачки)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 2 x 10w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   57910-2B
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 2 сијалици

   2.090 ден.
   со ДДВ