Globo Robby – Црна ѕидна светилка со 1 сијалица
   Globo Robby – Црна ѕидна светилка со 1 сијалица

   Globo Robby – Црна ѕидна светилка со 1 сијалица

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Robby – Црна ѕидна светилка со 1 сијалица

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: GU10

   Број на сијалици:  1

   Димензии:  ш:130 в:140 mm

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1x25w

   Боја: Црна

   *5 Години Гаранција*

   57910-1B
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Robby – Црна ѕидна светилка со 1 сијалица

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Robby – Црна ѕидна светилка со 1 сијалица

   1.190 ден.
   со ДДВ