Globo Xara I – Бел лустер 3xE14
   Globo Xara I – Бел лустер 3xE14
   Globo Xara I – Бел лустер 3xE14

   Globo Xara I – Бел лустер 3xE14

   Напиши рецензија (0)
   2.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Xara I – Бел лустер 3xE14

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E14

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:360 в:200 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 3 x 25w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   54802W-3D
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Xara I – Бел лустер 3xE14

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Xara I – Бел лустер 3xE14

   2.790 ден.
   со ДДВ