Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици
   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици
   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици
   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици

   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици

   Напиши рецензија (0)
   1.550 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 2

   Димензии: ш:300  в:155 /мм (Ротирачки)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 2 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   54008-2
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Martha – Плафонски лустер со 2 сијалици

   1.550 ден.
   со ДДВ