Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w
   Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w
   Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w

   Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w

   Напиши рецензија (0)
   4.850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина:  3000k

   Димензии:  ш:200 в:170 /мм (ротирачки)

   Материјал: Метал, Акрил

   Јачина: 12w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   78407-12G
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Chasey – Златна ЛЕД ѕидна светилка 12w

   4.850 ден.
   со ДДВ