Сет од 5 мини гумени ленти
   Сет од 5 мини гумени ленти
   Сет од 5 мини гумени ленти
   Сет од 5 мини гумени ленти

   Сет од 5 мини гумени ленти

   Напиши рецензија (0)
   460 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Секој ластик има различна јачина (X-light, light,  medium, heavy, x-heavy) за да можете постепено да го зголемувате интензитетот на вашиот тренинг. 

   Ластиците се во форма на круг и со леснотија ќе можете да ги поставите на различни делови од телото.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Го зголемуваaт вашиот опсег на движење.

   Ја зголемуваaт издржливоста.

   Го намалуваат ризикот од повреда.

   Го подобруваат нивото на енергија.

   Димензии на пакувањето: 19x9x4 cm.

   Димензии на производот: 30x5 cm

   121011

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет од 5 мини гумени ленти

   16 други производи во иста категорија:

   Сет од 5 мини гумени ленти

   460 ден.
   со ДДВ