Сет фитнес еластични црева 5/1
   Сет фитнес еластични црева 5/1
   Сет фитнес еластични црева 5/1
   Сет фитнес еластични црева 5/1
   Сет фитнес еластични црева 5/1
   Сет фитнес еластични црева 5/1

   Сет фитнес еластични црева 5/1

   Напиши рецензија (0)
   800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мултифункционални еластични фитнес црева за вежбање дома, надвор или фитнес сала.

   Може да се користат заедно или посебно.

   Удобните рачки Ви овозможуваат пријатен тренинг, погодни се за почетници и за фитнес професионалци.

   Совршени за вежбање crossfit, pilates, joga. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Може да почнете се една лента, потоа додавајте повеќе додека стигнете до експертско ниво користејки ги сите одеднаш за поднимаичен и напреден тренинг. • Во сетот е вклучена торбичка.

   Димензии на пакувањето: 25x7x20 cm.

   Димензии на производот: 120 cm.

   121013
   74 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет фитнес еластични црева 5/1

   16 други производи во иста категорија:

   Сет фитнес еластични црева 5/1

   800 ден.
   со ДДВ