Пилатес студио
   Пилатес студио
   Пилатес студио
   Пилатес студио
   Пилатес студио

   Пилатес студио

   Напиши рецензија (0)
   580 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Одлична е за подобрување на формата и обликување на телото.

   Шипката е изработена од високо квалитетен челик завиткан со мека пена создавајќи совршена рачка, може да ги заштити вашите раце од повреди и да ја апсорбира потта за да спречи лизгање за време на вежбањето.

   Ногарките се од квалитетен материјал и се нелизгачки со цел да ви овозможат сеопфатна заштита.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на пакувањето: 50x13x5 cm. 

   Димензии на производот: 90 cm.

   121047
   27 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пилатес студио

   16 други производи во иста категорија:

   Пилатес студио

   580 ден.
   со ДДВ