Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед

   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   19.990 ден.
   21.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Xiaomi InfinAdapt™ статичен велосипед, 100% прилагодлив интензитет на возење, LCD екран со податоци во реално време, вградени тркала за лесно движење низ домот | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi InfinAdapt™ OVICX Q100C статичниот велосипед е идеален за оние кои немаат доволно слободно време и сакаат да вежбаат токму во моментот кога ќе добијат желба, без разлика на временските услови. Велосипедот е лесно пренослив и едноставен за користење.

   Опремен е со вградени тркала за полесен пренос, така што само треба да го преклопите и преместите на посакуваната позиција. Повеќенаменскиот LCD екран во реално време ќе ви ги покаже податоците за брзина, калории, време на вежбање и слично. Со секое движење на педалите може да го следите вашиот напредок. Магнетниот отпор во комбинација со другите перформанси овозможува неверојатно стабилно и тивко возење.

   Во целост може да си го прилагодите интензитетот на возење врз основа на вашата состојба и желби. Затоа, велосипедот е наменет буквално за сите и тоа без разлика на моменталното расположение и физичка форма.

   "Bullhorn" ергономските рачки се дизајнирани за оптимална удобност и максимална стабилност. За да може што подолго да вежбате, самите рачки со својот облик ве водат во правилен став на телото без притоа да почувствувате оптеретување на долниот дел од 'рбетот.

   Максимална тежина која велосипедот може да ја издржи е 110 килограми.

   Серијата OVICX Q100C нуди 8 прилагодувања на висината на седиштето, 7 положби напред/назад и 3 висини на рачките.

   Xiaomi
   000507

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   Q100C
   Димензии
   114,5 x 51 x 110,9 cm
   Тежина
   27 kg

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед

   19.990 ден.
   21.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ