Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед

   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед

   Напиши рецензија (0)
   39.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран. Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом | 1 година гаранција | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Yesoul G1 Elephant 32'' Статичен велосипед - црн

   Се карактеризира со паметна технологија Bluetooth, магнетна технологија за непречено возење, прилагодлива висина на седиштето и рачката и практичен 32'' екран за следење на параметрите од вежбањето.

   Магнетниот отпор значи дека возењето е секогаш тивко и непречено, така што нема триење или крцкање што може да ги вознемирува останатите членови на семејството. Неговите димензии се идеални за употреба во домашни услови. Може да издржи тежина до 120кг и прилагодлива висина од 150 до 188 cm.

   Впечатлив и функционален дизајн

   Велосипедот е опремен со кормило и седиште и може да се прилагодат на возачот, па затоа е погоден за корисници со различна висина. Дополнителна предност кај овој модел е големиот прегледен екран на кој може да ги пратите параметрите од вежбањето

   Со едноставен механизам за прилагодување на нивоата на отпор, можете лесно да го изберете точниот интензитет на вежбање што ќе ви одговара, без разлика дали сте почетник или професионалец.

   Xiaomi
   G1MAX
   4 производи

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   G1 Max Elephant 32”
   Дисплеј
   32"HD Screen
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед

   39.990 ден.
   со ДДВ