Предно светло MAX USB-B003
   Предно светло MAX USB-B003

   Предно светло MAX USB-B003

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   560 ден.
   Заштеди 110 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: АБС Пластика

   МоќноLED осветлување

   300 Лумени-COB лед,LED боја: Бела

   Напојување: USB 800mA Литиум

   полимерни батеии на полнење

   3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

   Пакување со: Светло ,Пластчна

   стега+USB кабел + ПВЦ кутија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25993
   6 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Предно светло MAX USB-B003

   16 други производи во иста категорија:

   Предно светло MAX USB-B003

   450 ден.
   560 ден.
   Заштеди 110 ден.
   со ДДВ