Предно светло MAX USB-B004
   Предно светло MAX USB-B004

   Предно светло MAX USB-B004

   Напиши рецензија (0)
   509 ден.
   750 ден.
   Заштеди 241 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   USB Предно светло

   + 120 Децебели/Свирка

   Материјал: АБС Пластика

   МоќноLED осветлување

   250 Лумени-COB лед,LED боја: Бела

   Напојување: USB 1200mA Литиум

   полимерни батеии на полнење

   3 х програми-модови: Јако/Слабо/трепкање

   Со 120 Децибели Свирка

   Пакување со: Светло

   Пластчна стега + USB кабел + ПВЦ кутија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25994
   54 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Предно светло MAX USB-B004

   16 други производи во иста категорија:

   Предно светло MAX USB-B004

   509 ден.
   750 ден.
   Заштеди 241 ден.
   со ДДВ