Задно светло MAX RBL-25
   Задно светло MAX RBL-25

   Задно светло MAX RBL-25

   Напиши рецензија (0)
   409 ден.
   750 ден.
   Заштеди 341 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: Пластика

   СветлостLED: High Brightness 5 х COB лед,LED боја: Црвена/Бела

   Напојување: USB 330mA Литиум

   полимерни батеии на полнење

   6 програми-модови

   Пакување со: Светло Силиконска

   стега+USB кабел + ПВЦ кутија

   Работни часови 4-12

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25996
   55 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Задно светло MAX RBL-25

   16 други производи во иста категорија:

   Задно светло MAX RBL-25

   409 ден.
   750 ден.
   Заштеди 341 ден.
   со ДДВ