Задно светло MAX RBL-20
   Задно светло MAX RBL-20

   Задно светло MAX RBL-20

   Напиши рецензија (0)
   619 ден.
   999 ден.
   Заштеди 380 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: Пластика + ABS + Силикон

   СветлостLED: High Brightness COBLed

   120 Лумени,LED боја: Црвена + бела,

   Напојување: USB 600mah полимерни батерии

   6 програми-модови

   Паковање со: Светло +USB кабел +ПВЦ Кутија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25997
   68 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Задно светло MAX RBL-20

   16 други производи во иста категорија:

   Задно светло MAX RBL-20

   619 ден.
   999 ден.
   Заштеди 380 ден.
   со ДДВ