Задно светло MAX RBL-23
   Задно светло MAX RBL-23

   Задно светло MAX RBL-23

   Напиши рецензија (0)
   819 ден.
   999 ден.
   Заштеди 180 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал:Пластика

   СветлостLED: High Brightness COBLed,LED боја: Црвена

   Напојување: USB 600mah Литиум полимерни батерии

   6 програми-модови

   Пакување со: Светло Силиконска

   стега+USB кабел + ПВЦ кутија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25998
   6 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Задно светло MAX RBL-23

   16 други производи во иста категорија:

   Задно светло MAX RBL-23

   819 ден.
   999 ден.
   Заштеди 180 ден.
   со ДДВ