Задно светло со трепкачи за велосипед MAX RBL-47
   Задно светло со трепкачи за велосипед MAX RBL-47

   Задно светло со трепкачи за велосипед MAX RBL-47

   Напиши рецензија (0)
   1.539 ден.
   1.875 ден.
   Заштеди 336 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: АБС Пластика

   СветлостLED: High Brightness,

   18 х COB лед,LED боја: Црвена

   Напојување: USB 500mA Литиум

   полимерни батеии на полнење

   2 х програми-модови

   + Автоматско Искличување при кочење

   и Автоматско вклучување при возење

   Пакување со: Светло ,Силиконска

   стега+USB кабел + ПВЦ кутија

   Работни часови 5

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26000
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Задно светло со трепкачи за велосипед MAX RBL-47

   16 други производи во иста категорија:

   Задно светло со трепкачи за велосипед MAX RBL-47

   1.539 ден.
   1.875 ден.
   Заштеди 336 ден.
   со ДДВ