Задно светло MAX RBL-30B
   Задно светло MAX RBL-30B

   Задно светло MAX RBL-30B

   Напиши рецензија (0)
   1.019 ден.
   1.240 ден.
   Заштеди 221 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал:Пластика

   СветлостLED: High Brightness

   100

   Лумена

   45 х COB лед,LED боја: Црвена

   Напојување: USB 500mA Литиум

   полимерни батерии на полнење

   5 х програми-модови

   + Автоматско Искличување при кочење

   и Автоматско вклучување при возење

   Пакување со: Светло Силиконска

   стега+USB кабел + ПВЦ кутија

   Работни часови 3

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26001
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Задно светло MAX RBL-30B

   16 други производи во иста категорија:

   Задно светло MAX RBL-30B

   1.019 ден.
   1.240 ден.
   Заштеди 221 ден.
   со ДДВ