Задно светло MAX RBL-40
   Задно светло MAX RBL-40

   Задно светло MAX RBL-40

   Напиши рецензија (0)
   1.200 ден.
   1.440 ден.
   Заштеди 240 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Dot matrix дисплеј со WiFi

   Водоотпорен

   одговара за секој велосипед со монтажа

   3 режими: Ласерски светла/Задни светла/Светла за трепкање

   Литиумска батерија на полнење 3.7V 650mAH

   Материјал: ABS

   ЛЕД количина: 64

   Ласерски зрак: 2

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26087
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Задно светло MAX RBL-40

   16 други производи во иста категорија:

   Задно светло MAX RBL-40

   1.200 ден.
   1.440 ден.
   Заштеди 240 ден.
   со ДДВ