Крива шипка 120цм
   Крива шипка 120цм

   Крива шипка 120цм

   Напиши рецензија (0)
   1.810 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Шипка на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот: 120 cm.

   121030
   73 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Крива шипка 120цм

   16 други производи во иста категорија:

   Крива шипка 120цм

   1.810 ден.
   со ДДВ